KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15507063
nr 1550 7063
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Kustmotiv med båtar. Ej signerad. Olja på duk, 41x51 cm, yttermått inklusive ram: 55x65 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 juli 2023
kl 18:13:03
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)